Uygun Ticaret Muğla Resmi Web Sitesi Yayında!

Uygun Ticaret’in Tarihi

Uygun Ticaret Muğla‘da 1979 yılından bu yana hizmet vermektedir. Bu hizmetlerine her geçen zaman daha çok çeşitlilik katmakta. Bunlardan biri de internet sitesi üzerinden online satış ile ürünlerini, hizmete sokarak, Türkiye’nin her yerine göndermeye başladı!

Bununla birlikte yerel bölgede bir çok inşaat projesinin, alt yapı hizmetlerini sağlıyor. Kendi inşaat firması olan Çınar İnşaat ile de yaşam evleri projelerine devam ediyor. 5. etap projelerini tamamladı. Gelecek projeler için deneyimerini arttırarak yoluna devam ediyor. Bu projelerini yenilerini eklemeye devam edecek. Aynı zamanda uygunticaretmugla.com’dan yani buradan bu projeleri göreceksiniz.

Aynı zamanda Uygun Ticaret’in online satış bölümünden, kargolanabilir ürünlerini satın alabileceksiniz. Uygun Ticaret Muğla‘dan başlayıp, bütün ülkeye online satış ile hizmet verecek.

İnşaat yapımı için gerekli olan projeler, Utku Kırkan Yapı & Mühendislik ile de hazırlanabiliyor.  Böylelikle inşaat hakkında her şeyi, Uygun Ticaret ile karşılamış olacaksınız.

Muğla’da yaşayanlar veya bu bölgeye yeni gelen kişilerin de ofisimize gelerek, ikramlarımızla misafir edip, hizmetlerimizi aktarmak ve ürünlerimizi göstermek isteriz. Bu sayede tecrübemizi en yakından görmenizi ve heyecanımıza canlı tanık olmanızı isteriz.

İşte bazı ürün gruplarımız;

Ve dahası bir çok ürün grubu iş yyerimizde var olup, bazılarını da online mağazamızdan yani buradan temin edebileceksiniz.

Uygun Ticaret Muğla Resmi İnternet Sitesi Çok Yakında Tamamlanmış Final Sürümüyle Sizlerin Hizmetinde Olacak.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir