Muğla Yapı Market

Muğla Yapı Market

Muğla yapı market denince ilk akla gelen Uygun Ticaret gelir. 40 yıllık deneyimi ile Uygun Ticaret, Muğla’da binlerce müşteriye hizmet vermiştir. Bu geçen sürede, hem birikim hem de müşteri biriktirmiştir. Muğla’nın en çok ziyaret edilen yapı market ofisi olmuştur.

İnşaat Malzemeleri, Yeni İnşaat Projeleri için Bize Ulaşabilirsiniz!

İnşaat malzemeleri, nalburiye ürünleri, duşa kabin ürünleri, seramik, el aletleri, elektrikli el aletleri, banyo dolabı, vitrifiye modelleri, boya grupları, laminat parke gibi bir çok ürün grubunu elinde bulunduruyor. Elinde olmayan ve çok istediğiniz ürünü ise sizin için firmadan tedarik edebiliyor. Bu sayede gelen her müşterisini geri çevirmiyor.

Muğla yapı marketi olarak Uygun Ticaret, amacı her ürün kategorisinde en geniş seçenekleri sunarak, en iyi ürünleri elinde bulundurmak. Bu sayede en iyi ürünü, en geniş seçenekle bulmanızı hedefler.

Uygun Ticaret Muğla Yapı Market Yenilikçi Bir Firma

Her ürün kategorisinin en geniş envanterine sahip olan Uygun Ticaret, sizi dinler ve buna göre en uygun seçenekleri sunarak, büyük zahmetten kurtarır. Kararsız müşterilerine en iyi şekilde memnun eder. Bunu 40 yıllık tecrübesi ve ürün bilgisi ile yapar.

Uygun Ticaret, yenilikçi bir yapı market markasıdır. Şuan aktif olan online satış bölümü de bulunan resmi web sitesinden, müşterilerine en geniş seçenekleriyle ulaşmaktadır. Sadece online satış ürünlerini bu sitemizde bulanacak ve güvenle satın alabileceksiniz!

Aynı zamanda ürünler ile ilgili soru ve görüşleriniz için anında erişim ile whatsapp hattıyla sizlere bir tuş kadar yakınınızda!

Yapı Market Ürünleri İnternette!

Muğla yapı market mağazası olan Uygun Ticaret’in ürünlerinin bir kısmını, resmi web sitesi olan bu internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Online satışı bulunmayan ürünlerle ilgili de katalog gibi ürün modellerine ulaşabilir ve ürünlerle ilgili daha geniş bilgiyi hem whatsap hem de telefon ile iletişim kurarak sorabilirsiniz.

Muğla Hırdavat Ürünleriyle de bir çok ihtiyacı karşılıyor.

İşte bazı ürün gruplarımız;

Ve dahası bir çok ürün grubu iş yyerimizde var olup, bazılarını da online mağazamızdan yani buradan temin edebileceksiniz.

Bize Ulaşın!

Adres: Karsiyaka Mah. Karamugla Dere Ustu No8/a (93,95 km)
48000 Mugla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top